v
Semestr 1
Semestr 2
 
v
 
v
 
v
+
-
+
-
 
v
Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 47
Następna
Ostatnia

Scratch i Minecraft I On-line-Matplaneta Pruszków-poniedziałek-09:00

Podstawówka (8-9 lat)
Poniedziałek
09:00
Matplaneta Pruszków, CE Pruszków, Aleja Wojska Polskiego 42b (klatka A, I piętro), 05-804 Pruszków
Zapisz

Pitagoras I-SP nr 69 ul. Wiktorska Warszawa-poniedziałek-10:35

Podstawówka (8-9 lat)
Poniedziałek
10:35
SP nr 69 ul. Wiktorska Warszawa, SP nr 69 ul. Wiktorska 73 Warszawa
Zapisz

Enter I On-line-Matplaneta Pruszków-poniedziałek-11:00

Podstawówka (10-11 lat)
Poniedziałek
11:00
Matplaneta Pruszków, CE Pruszków, Aleja Wojska Polskiego 42b (klatka A, I piętro), 05-804 Pruszków
Zapisz

Fermat II-Przedszkole Zameczek Grabianowska Siedlce-poniedziałek-12:30

Przedszkole
Poniedziałek
12:30
Przedszkole Zameczek Grabianowska Siedlce, Niepubliczne Przedszkole „Zameczek”, 08-110 Siedlce, ul. Grabianowska 50
Zapisz

Scratch i Minecraft I-Sosnowa Szpilka - Stare Babice-poniedziałek-12:50

Podstawówka (8-9 lat)
Poniedziałek
12:50
Sosnowa Szpilka - Stare Babice, Sosnowa Szpilka, ul. Rynek 15, Stare Babice
Zapisz

Pascal I-Zielonki-poniedziałek-13:00

Podstawówka (6-7 lat)
Poniedziałek
13:00
Zielonki, Dom Kultury w Zielonkach_Parcela ul. Południowa 2a
Zapisz

Pitagoras I-CE Matplaneta Brzesko-poniedziałek-13:10

Podstawówka (8-9 lat)
Poniedziałek
13:10
CE Matplaneta Brzesko, CE Brzesko, ul. Głowackiego 26, Brzesko
Zapisz

Euler II-SP nr 69 ul. Wiktorska Warszawa-poniedziałek-13:40

Podstawówka (11-12 lat)
Poniedziałek
13:40
SP nr 69 ul. Wiktorska Warszawa, SP nr 69 ul. Wiktorska 73 Warszawa
Zapisz

Pascal II kontynuacja-Sosnowa Szpilka- Izabelin-poniedziałek-14:05

Podstawówka (6-7 lat)
Poniedziałek
14:05
Sosnowa Szpilka- Izabelin, Sosnowa Szpilka, ul. Tetmajera 2 Izabelin
Zapisz

Pascal II-Klub Osiedlowy K2O, Kraków-poniedziałek-14:15

Podstawówka (7-8 lat)
Poniedziałek
14:15
Klub Osiedlowy K2O, Kraków, Klub Osiedlowy K2O, ul. Wizjonerów 2, Kraków
Zapisz
Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 47
Następna
Ostatnia